درباره ما

درباره ما

تاریخچه ما

شرکت دما سازان انرژی سبز آسیا با تکیه بر دانش فنی و علمی تیم R &D خود توانست طراحی رادیاتور قرنیزی را به صورت کاملا بومی شده و از لحاظ کیفی در بالا بردن سطح ، به مرحله تولید و فروش برساند.

  • کیفیت
  • دقیق
  • ایمن
  • مطمئن

پروژه های ما

چه کارهایی انجام داده ایم؟

کیفیت در تولید و دقت در اجرا را با داسا تجربه کنید.

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

از آنجایی که فرهنگ استفاده از رادیاتور قرنیزی در جهان با استقبال مواجه شده، شرکت داسا با برنامه ای استراتژیک در تلاش است فعالیت خود را از کشور های همجوار مانند ارمنستان، عراق، افغانستان و آغاز و سپس در سطح جهانی ارائه نماید.

  • کیفیت قطعاتکیفیت بالا
  • مصرف بهینهکم مصرف
  • اجرای آساننصب سریع
  • زیبا و شیککم جا و زیبا

نظرات مشتریان

من فقط در اینجا یک دفتر اعلام عمومی کردم که اگر چنین جایزه ای برای فروشنده سال وجود داشته باشد ، آن را دریافت خواهید کرد. همه ما به شما رأی می دهیم. مشتری بسیار خواستار ، و شما فقط فراتر از آن رفته و فراتر رفته اید!

جک کارترسیستم های تکنولوژی

می خواستم از شما و خدمه شما بخاطر اینکه اینقدر سریع چرخید تشکر کنم! بسیار قدردانی می شود و به همین دلیل است که من همیشه قالب اکسترا را برای نیازهای خود انتخاب می کنم! به خوبی انجام شده است و این سطح خدمات دقیقا به همین دلیل است که من استفاده از قالب اکسترا را روی موتور خود انتخاب می کنم!

نیکولاس کیجشرکت صنعتی

اکسترا همیشه آنچه را که ما با قیمت مناسب نیاز داریم ، دارد. تام کمک بزرگی است حتی وقتی چیزی باشد که پیدا کردن آن دشوار است. از دفتر گرفته تا تام یا هر کس دیگری در عقب ، همیشه خوشحال می شود برای سفارش چیزهایی که می دانید درست وقت بگذارید

جان آلبرتاکارخانه صنعتی

بیش از۳۰۰۰متر پروژه اداری
بیش از۱۰۰۰متر پروژه تجاری
بیش از۴۰۰۰۰متر پروژه مسکونی
بیش از۱۰۰۰۰متر پروژه ویلایی
آمار

فعالیت های ما

ما امروز در داسا توانسته ایم بیش از 1500 واحد مسکونی و اداری را در سطح کشور مجهز به سیستم گرمایشی رادیاتور قرنیزی کرده و به واسطه ارائه محصولات و خدمات با کیفیت ، مشتریان عزیزمان بالاترین سطح رضایت را از خود نشان داده اند و این بزرگترین پشتوانه مجموعه ما در راستای توسعه و رشد می باشد.

داسا رادیاتور، نمایندگی فعال می پذیرد

با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ارسال کنید

سوالات متداول

سوال دارید؟

رادیاتور قرنیزی چیست؟

رادیاتور های قرنیزی نسلی نو از سیستم های گرمایشی هستند که قدمت 15 ساله در صنعت ساختمان دارند. ایده این سیستم برای اولین بار توسط یک شرکت انگلیسی داده شد و به مرحله تولید رسید. همانگونه که از اسمش پیداست(رادیاتور قرنیزی) در حقیقت رادیاتوریست که به شکل قرنیز طراحی شده ولی به طور هوشمندانه ای کارآیی رادیاتور به آن اضافه شده.

فرق رادیاتور قرنیزی با رادیاتور دیواری چیست؟

به تعریف ساده رادیاتور قرنیزی داسا از لحاظ مکانیزم و عملکرد همانند رادیاتور دیواری است و تفاوت در این است که پره ها از حالت عمودی به افقی تبدیل شده.

جنس رادیاتور قرنیزی چیست؟

طبق استاندارد جهانی برای رادیاتور آلومینیومی، آلیاژ استفاده شده در رادیاتور قرنیزی آلیاژ 6063 است که بهترین آلیاژ از لحاز انتقال دما و خوردگی است.

قیمت رادیاتور قرنیزی چقدر است؟

با توجه به تغییر دائمی قیمت ها، نمیتوان قیمت مشخصی اعلام کرد اما میتوان گفت این سیستم تقریبا هم قیمت گرمایش از کف بوده و نسب به رادیاتور دیواری تقریبا 20 الی 30 درصد گران تر است.

آیا رادیاتور قرنیزی با پکیج و یا موتور خانه مرکزی کار میکند؟

بله، از آنجایی که مکانیزم رادیاتور قرنیزی با رادیاتور پنلی و رادیاتور آلومینیومی یکسان است در نتیجه می توان گفت حتی با عماکرد بهتر نسبت به رادیاتور دیواری و پنلی با پکیج و یا موتور خانه مرکزی کار می کند.

لوله کشی رادیاتور قرنیزی چگونه است؟

سیستم لوله کشی رادیاتور قرنیزی تقریبا مشابه رادیاتور دیواری و رادیاتور پنلی می باشد یعنی میتوان از لوله سفید و یا لوله پنج لایه برای وصل نمودن این سیستم به پکیج استفاده نمود با این تفاوت که لوله کشی در رادیاتور قرنیزی نسب به رادیاتور دیواری به مراتب کمتر می باشد ونحوه استقرار سرخط ها با رادیاتور دیواری متفاوت است.

آیا رادیاتور قرنیزی سوراخ میشود؟

هر سیستم گرمایشی و سرمایشی که در آن فلز آلومینیوم، فولاد و یا آهن به کار رفته شده باشد، احتمال سوراخ شدگی دارد. این موضوع کاملا بستگی به حفظ و نگه داری از سیستم دارد.